021-22679298

خلاصه:

در هر ساعت از شبانه روز که با مشکل خرابی تعمیر ایفون تصویری در منزل یا محل کار خود مواجه شدید کافیست با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن تیزکار درخواست تکنسین برق کارآزموده و متخصص برای رفع مشکل خود دهید تا کمتر از 1 ساعت در لوکیشن مورد نظر شما باشیم .

تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری
ایرادات رایج درب بازکن های تصویری مدل های :
1: کوماکس
2: کامکس
3: سیماران
4: تابا
5: الکتروپیک
6: سوزوکی
7: تامر و ...

در حالت کلی چندین حالت مختلف برای خرابی های آیفون های تصویری وجود دارد که در ذیل به آن میپردازیم و راهکارهای تعمیر را ارائه میدهیم
1 : مانیتور خاموش است : برق ورودی مانیتور چک شود و مطمئن باشیم که برق به مانیتور میرسد ، در غیر این صورت منبع تغذیه دارای اشکال میباشد که باید توسط یک سرویسکار متخصص تعیض گردد .
2 : قطع بودن صدا ، زنگ و درب بازکن یکی از سیم های بین پنل جلوی درب قطع می باشد ، ابتدای امر سیم های پشت مانیتور و پنل را چک کرده ، در صورت سالم بودن سیم ها با متخصصین ما جهت عیب یابی و رفع ایراد تماس بگیرید
3 : واحدها دارای نویز می باشند ، یا سوت میکشند : میکروفن پنل را چک کرده ، در صورت نیاز تعویض گردد ، اگر میکروفن سالم بود برد پنل ایراد پیدا کرده با سرویسکار مجرب جهت رفع عیب تماس بگیرید .
4 : تمام واحدها به صورت یکسره زنگ میخورد یا وقتی شاسی یکی از زنگ ها را فشار میدهیم زنگ تمامی واحدها به صدا در می آید : برد پنل به مشکل برخورده و باید توس سرویسکار مجرب بازدید و تعمیر گردد .
5 : صدا ضعیف است : برد پنل یا بلندگوی پنل دارای مشکل است ، با سرویسکار مجاز تماس بگیرید .
6 : ارتباط صوتی تمام واحدها وصل می باشد ، تمام واحدها میتوانند درب را بازکنند اما هیچکدام تصویر ندارند : علت این مشکل یا قطعی سیم تصویر میباشد یا خرابی دوربین که باید توسط سرویسکار حرفه ای تعویض گردد .
7 : گوشی یک مانیتور سوت می کشد : میکروفن گوشی را چک کرده ، اگر موردی نداشت یا برد منبع تغذیه به مشکل برخورده یا برد قلابک باید سرویس شود .
8 : صدای یک مانیتور قطع است : خرابی بلندگو ، قطعی سیم ، ایراد در برد قلابک و صدا
9 : همه واحدها درب را باز نمیکنند :
*1 فیوز ترانس و خود ترانس چک شود
*2 سیم قفل یا درب باز کن چک شود در صورت وجود ولتاژ قفل یا درب بازکن خراب شده
*3 ایراد در سیم کشی
*4 خرابی برد پنل 

خدمات مرتبط