021-22679298

خلاصه:

اگر در تعمیر یا نصب دوربین های مدار بسته خود به مشکل برخورده اید کافیست با نصب اپلیکیشن تیزکار و یا مراجعه به سایت تیزکار و ارتباط با اپراتور آنلاین سایت و یا تماس تلفنی با ما ، در اسرع وقت در محل مورد نظر شما باشیم .

دوربین مداربسته نیز مانند سایر تجهیزات الکترونیکی دیگر ممکن است دچار مشکل شود و شما باید در صورتی که دارای تخصص کافی هستید خودتان آن را تعمیر نمایید یا در غیر این صورت و در صورتی که تخصص کافی را ندارید برای عیب یابی دوربین مدار بسته از یک فرد متخصص که دارای تجربه و تخصص کافی می باشد استفاده نمایید دوربین مدار بسته از تجهیزات نظارتی و کنترلی اماکن به شمار می رود. به همین دلیل است که آگاهی داشتن از تمام قسمت های یک سیستم مدار بسته، به افزایش عمر سیستم و عملکرد تصویربرداری آن کمک زیادی می کند. هنگامی که سیستم های مدار بسته جدید توسط کارشناسان نصب و راه اندازی می شوند، دستگاه ها ممکن است با یک سری مشکلاتی رو به رو شوند. این مشکلات می تواند در تصویربرداری اختلال جدی ایجاد کند و کیفیت تصاویر دوربین مدار بسته را تحت تأثیرخود قرار دهد.
اگر در تعمیر یا نصب دوربین های مدار بسته خود به مشکل برخورده اید کافیست با نصب اپلیکیشن  تیزکار و یا مراجعه به سایت تیزکار  و ارتباط با اپراتور آنلاین سایت و یا تماس تلفنی با ما ، در اسرع وقت در محل مورد نظر شما باشیم .

 

خدمات مرتبط