021-22679298

خلاصه:

برای انجام سرویس سالیانه و یا تعمیر کولر گازی خود با استفاده از اپلیکیشن تیزکار و یا مراجعه به سایت تیزکار و تکمیل فرم مربوطه و یا درخواست از اپراتور آنلاین سایت ، در ساعت و محل مورد نظر شمائیم .


کولر گازی نام رایج یافته برای کلیه دستگاه‌هایی است که شامل چرخه سرمایش و گرمایش بر مبنای تراکم و انبساط گاز هستند. این دستگاه‌ها، سیستم های تهویه مطبوع (Air Conditioner) نامیده می‌شوند. می‌دانید این نوع سیستم‌ها ، در اوقات گرم سال ، خانه یا محل کار شما را خنک نگه می‌دارند و در فصول سرد سال برای گرمایش خانه به کمک ما می آیند، اما آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چگونه کار می‌کنند؟
در حالی که اکثر مردم کولر های گازی را با سرما یا تولید سرما مرتبط می‌دانند، علم خنک سازی منزل شما در واقع با انتقال گرما سروکار دارد. با از بین بردن آن گرما، هوای سرد باقی‌مانده خانه شما را خنک می‌کند. جالب است بدانید که کولر گازی و یخچال شما تا حد زیادی به یک روش کار می‌کنند. تفاوتشان این است که یخچال فریزر شما یک فضای عایق بندی شده کوچک را خنک می‌کند اما کولر گازی تان، هوای خانه، محل کار و محل های تجاریتان را در دمای مناسب نگه می‌دارد.
کولر گازی می‌تواند دما، رطوبت یا کیفیت کلی هوا را تغییر دهد. به طور دقیق‌تر، کولر گازی با کشیدن انرژی گرمایی از هوای خانه، انتقال آن گرما به بیرون و جایگزین کردن هوای داخلی خانه با هوای سردتر، باعث خنک شدن فضای شما می‌شود.
اگر دستگاه شما به مشکل برخورده تیزکار در کنار شماست .

 

خدمات مرتبط