021-22679298

خلاصه:

برای انجام سرویس سالیانه و یا تعمیر داکت اسپیلت خود با استفاده از اپلیکیشن تیزکار و یا مراجعه به سایت تیزکار و تکمیل فرم مربوطه و یا درخواست از اپراتور آنلاین سایت ، در ساعت و محل مورد نظر شمائیم .

هرساله با شروع فصل گرما اکثر مردم احساس گرما میکنند و برای خنک شدن داکت اسپلیت را روشن میکنند تا از سرمای ان لذت ببرند ولی ما باید توجه داشته باشیم که هرکدام از لوازم‌ ما بدون در نظر گرفتن برند یا کشور سازنده آن احتیاج به نگهداری مناسب دارند که این برعهده خود مشتری می باشد و اگر هر ساله قبل از استفاده به درستی سرویس نشوند منجر به خرابی دستگاه میشود و احتیاج به تعمیرکار دارد که ممکن است در اوج گرمای تابستان شما را از سرمای خودش بی‌نصیب بگذارد و علاوه بر هزینه و پیدا کردن یک تعمیرکار داکت اسپلیت خوب چند ساعتی حتی چند روزی را در گرما بمانید و هزینه زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.
  بهترین راه پیشگیری است یعنی قبل از خراب شدن به سرویس داکت اسپلیت بپردازید سرویس داکت اسپلیت یکی از مواردی است که باید جدی گرفته شود. سرویس داکت اسپلیت به صورت دوره ای باعث خواهد شد که دستگاه شما سالم و بدون نقص باقی بماند و طول عمر آن زیاد شود.   همین ابتدا به شما پیشنهاد می کنیم که کار سرویس داکت اسپلیت خود را به صورت دوره ای و در زمان مشخص حداقل هر شش ماه یک بار انجام دهید تا دستگاه سلامت خود را داشته باشد و بدرستی کار کند. در این صورت شما از هزینه های ثانویه ای که ممکن است در اثر سرویس نکردن دستگاه رخ دهد دوری می کنید.
همکاران ما در تیزکار با دانش و تجربه کافی در زمینه شستشو و سرویس داکت اسپلیت در تمام روزهای سال اماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند. شما می توانید در هر زمان که به شستشو و سرویس داکت اسپلیت نیاز داشتید با استفاده از اپلیکیشن تیزکار و یا مراجعه به سایت و تکمیل فرم زیر یا درخواست از اپراتور چت آنلاین سایت درخواست نیروی کار مورد نظر خود را داده تا در اسرع وقت و با هزینه ای مناسب در محل مورد نظر شما باشیم .

 

خدمات مرتبط