021-22679298
info@tehrantizkar.com
خلاصه:

اگر در خطوط تلفن داخلی یا سانترال خود به مشکل برخورده اید با ما از طریق اپلیکیشن ، یا ارتباط تلفنی و یا درمیان گذاشتن مشکل با اپراتور چت آنلاین سایت در کمتر از یک ساعت در کنار شمائیم .

تلفن در ابتدا وسیله ای ارتباطی برای ارتباط صوتی بود اما در عصر جدید سیم کشی تلفن ساختمان یک راه ارتباطی مهم برای ارتباط با دنیای بیرون محسوب می شود. این روزها صحبت کردن با تلفن تنها راه استفاده از این وسیله کاربردی نیست، خطوط تلفن و سیم کشی داخل ساختمان راهی برای برقراری خطوط اینترنت و ارتباط با دهکده جهانی است که بدون آن زندگی با مشکل روبرو می شود. خرابی سیم کشی تلفن داخل ساختمان یک معضل جدی برای بسیاری از افراد است که باعث اختلال در مکالمه و کندی سرعت اینترنت میشود . تلفن هم در منازل و هم در ساختمان های اداری یکی از مهم ترین وسایل ارتباطی  است و گاهی اوقات خرابی سیم کشی خطوط تلفن می تواند ضررهای اقتصادی زیادی را برای شرکت های بزرگ و شاغلین در منزل به همراه داشته باشد. عیب یابی خط تلفن ثابت و رفع خرابی سیم کشی تلفن از خدمات ضروری است که هزینه بر است.

اگر با قطعی و یا اشکال در خطوط تلفن مواجه شدید برای عیب یابی خط تلفن ثابت بدون ترس از برق گرفتگی اقدام کنید.برای تلفن‌های هر منزل یا شرکت، جعبه‌ای وجود دارد. جعبه تلفن داخلی ساختمان را پیدا کنید. تمام کابل های زوجی داخل واحدها به این جعبه ارتباط دارد و تمام سیم های تلفن ساختمان در این جعبه قرار دارند. شما باید با باز کردن در جعبه سیم های زیاد که به صورت جفت جفت به هم تابیده شده اند را میبینید ، هر کدام از آن‌ها را جدا کرده و یک تلفن سیمی را به آن زوج متصل کنید. اگر خط تلفن شما سالم باشد و کار کند، باید بتوانید از طریق تلفنی که به سیم ها متصل کرده‌اید، بوق آزاد بشنوید و شماره بگیرید در صورتی بوق آزاد نمی‌شنوید، مشکل از شرکت مخابرات است. با مخابرات تماس بگیرید و عیب سیم‌کشی بیرون از ساختمان را گزارش کنید.

خدمات مرتبط