021-22679298
info@tehrantizkar.com

مقاله ها

تعداد آیتم ها در هر صفحه
نگهداری کابل های شارژ

موبایل وسیله‌ای است که همیشه همراه افراد است و از آن‌جایی که، برای شارژ کردن یا اتصال آن به کامپیوتر به کابل مناسب نیاز است، کابل شارژر هم همیشه باید همراه افراد باشد. به همین دلیل کابل موبایل ممکن است در اثر گره خوردن یا کشیده شدن دچار آسیب شود و تا زمانی که یک کابل جدید تهیه کنید، موبایل کارایی خود را از دست می‌دهد.

12 اردیبهشت 1399
گارانتی و وارانتی چیست؟؟

بارها اسم گارانتی و به احتمال زیاد وارانتی را از فروشنده های مختلف شنیده اید و یا نام آنها را روی محصولات مختلف دیده اید. با اینکه این دو علاوه بر شباهت اسمی دارای عملکردی شبیه به هم هستند اما تفاوت بزرگی نیز دارند. برخی از محصولات به دلخواه فروشنده و تولید کننده دارای گارانتی یا وارانتی و یا هر دوی آنها هستند تا اطمینان مشتری را بیشتر جلب کنند.

7 اردیبهشت 1399
تکنولوژی سوپر فست شارژ

سوپر فست شارژینگ (Super Fast Charging) نام جدیدترین تکنولوژی شارژ سریع سامسونگ است. از آنجایی که این این فناوری بعد از سال‌ها عدم به‌روزرسانی فناوری شارژ سریع سامسونگ عرضه شد، انتظار داریم سرعت بالایی داشته باشد. کم بودن دوام باتری، هنوز یکی از اصلی‌ترین چالش‌های گوشی های هوشمند و مهم‌ترین ضعف آن‌ها در مقایسه با گوشی های موبایل ساده محسوب می‌شود.

5 اردیبهشت 1399
مروری بر تاریخچه اپل

یک سیب گاز زده ولی خوشمزه! اپل (Apple) را با آیفون گران قیمت و زیبایش می شناسند. البته لوگوی سیب گاز زده در پشت محصولات اپل یکی دیگر از مشخصه های منحصر به فرد این برند است.

5 اردیبهشت 1399
لامپ های SMD . LED

LEDدیود ساتع کننده ی نور ابتدای کلمات Light Emitting Diode است. دیودها از خانواده ی نیمه هادی ها هستند و تفاوت اساسی ای که با سایر هم خانواده هایشان دارند این است که با گذر جریان از آنها مقداری انرژی به صورت نور از آنها ساطع می شود.

30 فروردین 1399
پلاستیک ABS

مخفف Acrylonitrile Butadience Styrene نوعی از پلاستیک است که به عنوان یک پلیمر شکل پذیر در برابر حرارت، کاربرد دارد. این پلیمر در دمایی در حدود105 درجه سانتی گراد شکل می پذیرد. در حقیقت ABS نوعی پلیمر است که از پلیمرایزشن استایرن و اکریلیک بدست می آید. این پلیمر قیمت مناسبی دارد و مصارف فراوانی در صنایع پلاستیک پلاستیک سازی دارد.

30 فروردین 1399
بررسی متدهای خیاطی

اكنون به بررسى متدهاى رايج در خياطى ميپردازيم و نقاط ضعف و قوت هركدام را مشخص و خوش دوخت ترين و حرفه اى ترين دوخت در كمترين زمان را معرفى ميكنيم.

17 فروردین 1399
هالوژن

از عوامل مهم در نورپردازی داخلی مدرن، نورپردازی سقف می باشد، چرا که استفاده از لوسترها در مرکز و یا دو طرف سقف نمی تواند پخش نور کافی و لازم را در فضا ایجاد کند...

16 فروردین 1399