021-22679298
info@tehrantizkar.com

مقاله ها

تعداد آیتم ها در هر صفحه
شارژر گوشی های آیفون

میدانیم که گوشی های آیفون با توجه به نرخ ارز در کشور در ردیف اجناس لوکس قرار گرفته و لوازم جانبی آن هم نسبت به دیگر برندها گران تر می باشد، از این رو کاربران دستگاه های اپل سراغ شارژر کپی و لوازم غیر اورجینال می روند که می خواهیم در این پست به مشکلات احتمالی که امکان به وقوع پیوستن آنها بسیار زیاد است بپردازیم. برای مثال، سوکت شارژر اپل و دستگاه های آیفون که محل اتصال برق و باتری است، از جمله قطعاتی است که امکان خراب شدن آنها به مرور و به دفعات دیده می شود. با اتصال شارژر به این بخش عمل شارژ انجام می شود. سوکت شارژ آیفون مانند هر گوشی هوشمند دیگر رابط اتصال برق با باتری است.

22 تیر 1399
مقالات عمومی
نگهداری کابل های شارژ

موبایل وسیله‌ای است که همیشه همراه افراد است و از آن‌جایی که، برای شارژ کردن یا اتصال آن به کامپیوتر به کابل مناسب نیاز است، کابل شارژر هم همیشه باید همراه افراد باشد. به همین دلیل کابل موبایل ممکن است در اثر گره خوردن یا کشیده شدن دچار آسیب شود و تا زمانی که یک کابل جدید تهیه کنید، موبایل کارایی خود را از دست می‌دهد.

12 اردیبهشت 1399
مقالات عمومی
گارانتی و وارانتی چیست؟؟

بارها اسم گارانتی و به احتمال زیاد وارانتی را از فروشنده های مختلف شنیده اید و یا نام آنها را روی محصولات مختلف دیده اید. با اینکه این دو علاوه بر شباهت اسمی دارای عملکردی شبیه به هم هستند اما تفاوت بزرگی نیز دارند. برخی از محصولات به دلخواه فروشنده و تولید کننده دارای گارانتی یا وارانتی و یا هر دوی آنها هستند تا اطمینان مشتری را بیشتر جلب کنند.

7 اردیبهشت 1399
مقالات عمومی
تکنولوژی سوپر فست شارژ

سوپر فست شارژینگ (Super Fast Charging) نام جدیدترین تکنولوژی شارژ سریع سامسونگ است. از آنجایی که این این فناوری بعد از سال‌ها عدم به‌روزرسانی فناوری شارژ سریع سامسونگ عرضه شد، انتظار داریم سرعت بالایی داشته باشد. کم بودن دوام باتری، هنوز یکی از اصلی‌ترین چالش‌های گوشی های هوشمند و مهم‌ترین ضعف آن‌ها در مقایسه با گوشی های موبایل ساده محسوب می‌شود.

5 اردیبهشت 1399
مقالات عمومی
مروری بر تاریخچه اپل

یک سیب گاز زده ولی خوشمزه! اپل (Apple) را با آیفون گران قیمت و زیبایش می شناسند. البته لوگوی سیب گاز زده در پشت محصولات اپل یکی دیگر از مشخصه های منحصر به فرد این برند است.

5 اردیبهشت 1399
مقالات عمومی
هالوژن

از عوامل مهم در نورپردازی داخلی مدرن، نورپردازی سقف می باشد، چرا که استفاده از لوسترها در مرکز و یا دو طرف سقف نمی تواند پخش نور کافی و لازم را در فضا ایجاد کند...

16 فروردین 1399
مقالات عمومی